Кадри вирішують все: чому Укрзалізниця не може вибратись із корупційного лабіринту


Нещодавно стартував новий конкурс на обрання голови правління Укрзалізниці. Поки що функції очільника УЗ виконує член правління Желько Марчек, який став вже 6-м керівником залізниці за останні 5 років.

Об этом сообщает Роспрес

Проте, всі попередні зміни керівництва компанії так і не увінчались успіхами в очищенні компанії від корупції. То чому ж люди змінюються, а правила ні?

В 2017 році Україну шокувала справа маловідомого директора Департаменту внутрішнього аудиту Укрзалізниці, такого собі Джакеллі Вахтангі, який невдовзі після свого призначення вимагав 300 тис.$ за працевлаштування на ще більш скромну посаду керівником внутрішнього аудиту регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

Майже 8 млн.₴ за далеко не найважливішу посаду в державній компанії – це дуже переконлива сума. І головне, що ні до, ні після цього скандалу, жоден менеджер УЗ навіть не згадував про те, що державна залізниця потребує відкритого і прозорого призначення на посади топ-менеджерів.

В часи Кравцова «ручне» призначення і звільнення лише посилилося. В компанії з’явився цілий ряд людей, пояснити призначення яких професійними якостями або діловою репутацією дуже складно.

Спочатку департамент економічної безпеки очолив підозрюваний в організації системних поборів з нелегального бурштинового бізнесу екс-керівник Рівненської СБУ Олег Назарук. Навіть наявність відео в інтернеті з чоловіком, дуже схожим на Назарука, який розповідав, як треба займатися бурштиновим бізнесом і скільки це коштує, не похитнуло впевненості правління Укрзалізниці в професійних якостях цього кандидати при призначенні.

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» взагалі останні 2 роки перебуває в зоні «турбулентності». Спочатку «таємний» конкурс виграв Григорій Бевз. Через кілька місяців його загадково звільняють і призначають екс-працівника правоохоронних органів і адміністрації міста Харкова Романа Веприцького. Останнього нещодавно також звільнили і на вакантну посаду знову призначають Григорія Бевза. Але й він довго не втримується – і його відправляють у «довічне» відрядження.

Приблизно такою ж є ситуація й в інших підрозділах Укрзалізниці. Адже кадрові призначення – це одна з найнепрозоріших сфер УЗ. І поки виглядає так, що вся кадрова система компанії будується на домовленостях і компромісах, які навряд відображають реальні інтереси компанії.

Десятки високопосадовців залізниці вже встигли стати фігурантами кримінальних справ всіх можливих правоохоронних органів України, по яким сума збитків держкомпанії рахується мільярдами. Але правила гри продовжують залишатися поза межами здорового глузду.

Можна безкінечно довго змінювати правління компанії, але якщо її чисельна армія топ-менеджерів була призначена за «квотами» або домовленостями, то навряд варто очікувати суттєвих змін в принципах і методах роботи.

Першочерговий виклик, який має вирішити Уряд і управління Укрзалізниці – чи готова компанія зробити процес призначення і звільнення топ-менеджерів прозорим і зрозумілим. Коли ми знаємо кандидатів і знаємо за яким принципом переміг той чи інший серед них. Коли всі розуміють які задачі і функції виконує топ-менеджер і від якого результату буде залежати його кар’єра.

Можливо тоді наступлять часи, коли купити посаду в Укрзалізниці буде неможливо. А топ-менеджмент компанії буде дбати про свою репутацію і успіхи залізниці…


Джерело статті: “https://zbk.org.ua/2020/02/13/kadri-virishuyut-vse-chomu-ukrzaliznicya-ne-mozhe-vibratis-iz-korupcijnogo-labirintu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя