Зеленський спростив надання українського громадянства росіянам


Президент України Володимир Зеленський спростив надання українського громадянства росіянам. Об этом сообщает komunist.in.ua со ссылкой на СМИ.

Спрощення набуття українського громадянства стосується іноземців та осіб без громадянства, які брали (беруть) участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони України

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ, згідно з яким українське громадянство за прощеною процедурою зможуть отримати ті росіяни та іноземці, які воювали за Україну або зазнали переслідувань через політичні переконання. Відповідний Указ опублікований на сайті ОПУ.

У документі зазначено, що спрощення набуття українського громадянства стосується “іноземців та осіб без громадянства, які брали (беруть) участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони України, та громадян Російської Федерації, які зазнали переслідувань через політичні переконання”.

Крім того, президент звільнив переслідуваних іноземних захисників України від необхідності подати зобов’язання припинити первинне громадянство.

Також Зеленський доручив Кабміну розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроект, який має спростити набуття громадянства України росіянами під переслідуванням та іноземними військовими.

Читайте також: Зеленський розповів, де в Україні дозволять казино


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/zelenskyj-sprostyv-nadannya-ukrayinskogo-gromadyanstva-rosiyanam/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя