Американський адвокат заявив, що найняв лобістів, щоб покращити імідж Зеленського "з власної волі"

Американський адвокат заявив, що найняв лобістів, щоб покращити імідж Зеленського "з власної волі" Фото: EPA / ZOYA SHU

"Це була моя власна ініціатива... І я зробив це з радістю", — розповів адвокат Коен в інтерв’ю "Радіо Свобода", додавши, що зробив це після короткої особистої зустрічі із Зеленським у Києві під час його президентської кампанії. Як йому вдалося заробити таку велику суму грошей, Коен не уточнив. Об этом сообщает novosteman.in.ua со ссылкой на СМИ.

Видання пояснює, що знайти його було нелегко. Коен не користується соціальними мережами і має лише сторінку в LinkedIn з мінімальною інформацією. Численні можновладні співрозмовники журналістів у Вашингтоні ніколи не чули про нього.

У коментарі виданню по телефону зі Стамбула президент України вкотре пояснив, що "ніколи нічого ні в кого не просив", йому "ніхто нічого не пропонував", він "ніколи нікому не платив і ні від кого нічого не брав".

"Я сам собі лобіст", — додав Володимир Зеленський.

Водночас, Маркус Коен пояснив в інтерв’ю, що дивився серіал "Слуга народу" і був у захваті від Зеленського. За його словами, "товариш товариша" познайомив його з Іваном Бакановим, який тоді був головою виборчого штабу нинішнього президента. Сам Баканов відмовився коментувати цю заяву.

Коен також заявив, що під час зустрічі із Зеленським не порушував питання лобістської кампанії й більше зустрічей з ним не мав. За словами Коена, він згодом зблизився з Бакановим, який зараз виконує обов’язки голови СБУ.

У той самий час співробітники Signal Group Consulting LLC, з якими вдалося поспілкуватися автору розслідування, підтвердили, що Коен і Баканов перебували разом у Вашингтоні навесні 2019 року.

Згідно з документами Signal Group Consulting, контракт підписали 3 квітня 2019 року. У додатках А і В зазначено сторони контракту: Signal Group Consulting, LLC і "Володимир Зеленський — "Слуга народу", за посередництва Маркуса Коена". Маркус Коен вказав свою адресу так: Київ, Велика Васильківська, 72, Торговий центр "Олімпійський", 2-й поверх. Мета угоди: підняти "імідж" Володимира Зеленського — "Слуги народу". 21 травня 2019 року контракт офіційно було закрито.

Нагадаємо, що у квітні 2019 року команда Зеленського заперечувала, що наймала лобістів у США.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/amerykanskyy_advokat_zayavyv_shcho_naynyav_lobistiv_shchob_pokrashchyty_imidzh_zelenskogo_z_vlasnoi_voli_298970.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя